FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie    Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości


Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Jak dobrze zacząć?
Drużyna Ognia
Drużyna Wody
Drużyna Wiatru
Drużyna Natury
Drużyna Nocy
Skład Drużyny
Czyli członkowie drużyny-przywódcy,zwykłe psy i psy specjalne.
    
Brak Postów
Cienisty Las
Tak, tutaj wiecznie panuje ciemność. Gęsto od drzew, chroniących od słońca oraz dających przyjemny cień. Psy z Drużyny Nocy tak polubiły to miejsce, że zakładają tutaj swoje legowiska.
    
Brak Postów
Księżycowa Polana
Chodzą pogłoski, że podobno stąd jest najlepszy widok na księżyc. Mało tego, w tym miejscu można obserwować księżyc przez całą dobę! Nie istnieje jak na razie logiczne wyjaśnienie tego zjawiska. Ale komu by to przeszkadzało? Na pewno nie psom z Drużyny Nocy. Tutaj organizowane są najróżniejsze ceremonie oraz zebrania.
    
Brak Postów
Mroczny Ogród
Wygląda niczym z horroru. Otoczony cierniami, więc dostanie się do jego wnętrza jest niesłychanie trudną sprawą. Jednak gdy znajdziesz się już poza ciernistym murem, dostrzeżesz widoki, jakich nie znasz: czarne róże, gniazda nietoperzy czy porozwieszane trupie czaszki.
    
Brak Postów
Góra Ciemności - Cmentarz
Ogromna, majestatyczna i stroma góra. Nie sposób dostać się na jej szczyt. Ale psom Drużyny Nocy nie o zdobywanie szczytów tutaj chodzi. U stóp owej góry ukryte jest wejście do jaskini, w której pochowane zostały psy z tego oto klanu.
    
Brak Postów
Zapomniana Grota - Lochy
W tym właśnie miejscu więzieni zostają pojmani przez psy z Drużyny Nocy rywale. Więcej o porwaniach znajdziesz w regulaminie.
    
Brak Postów
Ruiny Miasta
Niegdyś stało tu wielkie miasto, dziś jednak pozostały tu jedynie skrawki porozwalanych murów, spalonych domów czy zawalonych chat. W miejscu tym organizowane są testy szczeniąt oraz dorosłych, którzy ubiegają się o przyznanie rangi specjalnej.
    
Brak Postów
Wygnańcy
Klan Krwistych
Tereny Wolne
Typowo Psie Rozrywki
Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 737 wiadomości
Mamy 12 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się itezufoc

Statystyki
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość  [ Samica Alpha Ognia ]  [ Samiec Alpha Ognia ]  [ Samica Betha Ognia ]  [ Samiec Betha Ognia ]  [ Samica Alpha Wody ]  [ Samiec Alpha Wody ]  [ Samica Betha Wody ]  [ Samiec Betha Wody ]  [ Administrator/Samica Alpha Wiatru ]  [ Samiec Alpha Wiatru ]  [ Samica Betha Wiatru ]  [ Samiec Betha Wiatru ]  [ Samica Alpha Natury ]  [ Samiec Alpha Natury ]  [ Samica Betha Natury ]  [ Samiec Betha Natury ]  [ Samica Alpha Nocy ]  [ Samiec Alpha Nocy ]  [ Samica Betha Nocy ]  [ Samiec Betha Nocy ]  [ Krwisty ]  [ Krwista ]  [ Słoneczny ]  [ Słoneczna ]  [ Gwieździsty ]  [ Gwieździsta ]  [ Wygnaniec ]  [ Dorosły ]  [ Nastolatek ]  [ Szczeniak ]  [ Książę ]  [ Księżniczka ]  [ Diablica ]  [ Diabeł ]  [ Demon ]  [ Demonica ]  [ Starszyzna ]  [ Doświadczony ]  [ Nieśmiertelny/Diabeł ]
Najwięcej użytkowników 19 było obecnych Nie 22:39, 27 Lis 2016
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Te dane pokazują użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut
Użytkownik:    Hasło:      Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Play Graphic Theme

Regulamin