FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie    Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości


Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Jak dobrze zacząć?
Drużyna Ognia
Drużyna Wody
Drużyna Wiatru
Skład Drużyny
Czyli członkowie drużyny-przywódcy,zwykłe psy i psy specjalne.
    
Czw 21:08, 16 Cze 2011
Rika
Łany Zboża
Psy z Drużyny Wiatru uwielbiają obserwować kołysane wiatrem kłosy. Dlatego właśnie założyły tutaj swoją osadę, na tych obsianych zbożem łanach, by móc podziwiać to zjawisko wiecznie.
    
Pon 21:18, 20 Cze 2011
Rika
Wietrzny Klif
Nadmorski klif. A nad morzem, jak to bywa, wieje silny wiatr. Dodatkowo rozciąga się stąd piękny widok. Psy z Drużyny Wiatru wybrały właśnie to miejsce na urządzanie ceremonii czy narad klanowych.
    
Brak Postów
Wieżowiec
Bo gdzie można rozkoszować się tak przyjemnym powietrzem i chłodnych podmuchem wiatru, jak na dachu wieżowca? No właśnie, nigdzie ... Wieżowiec ten złożony jest z masy pokoi, które już dawno opanowane zostały przez psy z Drużyny Wiatru.
    
Brak Postów
Spokojna Nizina - Cmentarz
Nazwa tego miejsca wzięła się od kompletnego braku życia na tych terenach, co zostało spowodowane mocnymi pływami powietrza, które nie każdy toleruje. To właśnie tutaj psy z Drużyny Wiatru chowają swoich zmarłych, by zapewnić im spokojny spoczynek...
    
Brak Postów
Wzgórza Huraganu - Lochy
W tym właśnie miejscu więzieni zostają pojmani przez psy z Drużyny Wiatru rywale. Więcej o porwaniach znajdziesz w regulaminie.
    
Brak Postów
Rozległa Dżungla
Krótko:masa drzew, pnączy, krzewów i innych roślin... Miejsce wprost idealne na testy dla psów z Drużyny Wiatru, które chcą otrzymać rangę specjalną oraz szczeniąt, które pragną wkroczyć w dorosłe życie.
    
Brak Postów
Drużyna Natury
Drużyna Nocy
Wygnańcy
Klan Krwistych
Tereny Wolne
Typowo Psie Rozrywki
Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 737 wiadomości
Mamy 12 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się itezufoc

Statystyki
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość  [ Samica Alpha Ognia ]  [ Samiec Alpha Ognia ]  [ Samica Betha Ognia ]  [ Samiec Betha Ognia ]  [ Samica Alpha Wody ]  [ Samiec Alpha Wody ]  [ Samica Betha Wody ]  [ Samiec Betha Wody ]  [ Administrator/Samica Alpha Wiatru ]  [ Samiec Alpha Wiatru ]  [ Samica Betha Wiatru ]  [ Samiec Betha Wiatru ]  [ Samica Alpha Natury ]  [ Samiec Alpha Natury ]  [ Samica Betha Natury ]  [ Samiec Betha Natury ]  [ Samica Alpha Nocy ]  [ Samiec Alpha Nocy ]  [ Samica Betha Nocy ]  [ Samiec Betha Nocy ]  [ Krwisty ]  [ Krwista ]  [ Słoneczny ]  [ Słoneczna ]  [ Gwieździsty ]  [ Gwieździsta ]  [ Wygnaniec ]  [ Dorosły ]  [ Nastolatek ]  [ Szczeniak ]  [ Książę ]  [ Księżniczka ]  [ Diablica ]  [ Diabeł ]  [ Demon ]  [ Demonica ]  [ Starszyzna ]  [ Doświadczony ]  [ Nieśmiertelny/Diabeł ]
Najwięcej użytkowników 19 było obecnych Nie 22:39, 27 Lis 2016
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Te dane pokazują użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut
Użytkownik:    Hasło:      Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Play Graphic Theme

Regulamin