FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie    Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości


Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Jak dobrze zacząć?
Drużyna Ognia
Skład Drużyny
Czyli członkowie drużyny-przywódcy,zwykłe psy i psy specjalne.
    
Sob 20:01, 11 Cze 2011
Rika
Suche Lasy
Spalone przez pożary lasy zostały siedzibą Drużyny Ognia.Pod różnymi drzewami możesz zobaczyć ich legowiska i nory,a w głębi konarów również mieszkają psy.
    
Brak Postów
Dolina Słońca
Niezwykła dolina. Słońce nigdy tutaj nie zachodzi. Można powiedzieć, że tu 24 godziny na dobę trwa dzień. Tak, to psy z Drużyny Ognia uwielbiają. Ciepłe promienie słoneczne!
    
Brak Postów
Płomienna Pustynia
Panują tu piekielnie wysokie temperatury. Cień daje jedynie olbrzymia palma, pod którą spotykają się psy z Drużyny Ognia, by decydować o życiu klanu. Tutaj odbywają się także ceremonie.
    
Brak Postów
Czerwone Piaski - Cmentarz
Jest to olbrzymia przestrzeń pokryta czerwoną ziemią, z której, gdzieniegdzie, wystają pomniki upamiętniające zmarłe psy z Drużyny Ognia.
    
Brak Postów
Wieczne Ogniska-Lochy
W tym właśnie miejscu więzieni zostają pojmani przez psy z Drużyny Ognia rywale. Więcej o porwaniach znajdziesz w regulaminie.
    
Brak Postów
Głęboki Krater
W miejscu tym powstało wgłębienie w ziemi, na skutek uderzenia meteorytu. To tutaj organizowane są testy szczeniąt oraz dorosłych, ubiegających się o rangę specjalną.
    
Nie 20:23, 12 Cze 2011
Rika
Drużyna Wody
Drużyna Wiatru
Drużyna Natury
Drużyna Nocy
Wygnańcy
Klan Krwistych
Tereny Wolne
Typowo Psie Rozrywki
Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 737 wiadomości
Mamy 12 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się itezufoc

Statystyki
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość  [ Samica Alpha Ognia ]  [ Samiec Alpha Ognia ]  [ Samica Betha Ognia ]  [ Samiec Betha Ognia ]  [ Samica Alpha Wody ]  [ Samiec Alpha Wody ]  [ Samica Betha Wody ]  [ Samiec Betha Wody ]  [ Administrator/Samica Alpha Wiatru ]  [ Samiec Alpha Wiatru ]  [ Samica Betha Wiatru ]  [ Samiec Betha Wiatru ]  [ Samica Alpha Natury ]  [ Samiec Alpha Natury ]  [ Samica Betha Natury ]  [ Samiec Betha Natury ]  [ Samica Alpha Nocy ]  [ Samiec Alpha Nocy ]  [ Samica Betha Nocy ]  [ Samiec Betha Nocy ]  [ Krwisty ]  [ Krwista ]  [ Słoneczny ]  [ Słoneczna ]  [ Gwieździsty ]  [ Gwieździsta ]  [ Wygnaniec ]  [ Dorosły ]  [ Nastolatek ]  [ Szczeniak ]  [ Książę ]  [ Księżniczka ]  [ Diablica ]  [ Diabeł ]  [ Demon ]  [ Demonica ]  [ Starszyzna ]  [ Doświadczony ]  [ Nieśmiertelny/Diabeł ]
Najwięcej użytkowników 19 było obecnych Nie 22:39, 27 Lis 2016
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Te dane pokazują użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut
Użytkownik:    Hasło:      Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Play Graphic Theme

Regulamin