FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie    Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości


Forum www.psy80.fora.pl Strona Główna
Jak dobrze zacząć?
Drużyna Ognia
Drużyna Wody
Skład Drużyny
Czyli członkowie drużyny-przywódcy,zwykłe psy i psy specjalne.
    
Śro 19:59, 15 Cze 2011
Rika
Rwący Potok
Potok niczym dzikie zwierzę rwie się i rzuca na wszystkie strony, ochlapując wszystko dookoła wodą. Tutaj właśnie, w pobliżu owego strumienia, osadę założyły psy z Drużyny Wody.
    
Brak Postów
Kraina Stu Jezior
Jak sama nazwa wskazuje jest tutaj pełno owych akwenów. Można porównać to miejsce do polskiego Pojezierza Mazurskiego. Na tych właśnie terenach psy z Drużyny Wody spotykają się na ceremoniach oraz tutaj organizują zebrania.
    
Brak Postów
Mokre Pole
Z daleka pole nie różniące się niczym od pozostałych. Jednak gdy się podejdzie bliżej, zauważy się masę małych kropelek rosy, które niezależnie od pogody nie wysychają. Zjawisko to nie sposób logicznie wytłumaczyć.
    
Brak Postów
Mokradła - Cmentarz
Tereny niebezpieczne dla tych, którzy ich nie znają. Staniesz w złym miejscu - zostajesz wciągnięty i tyle Cię świat widział... Właśnie tutaj powstał cmentarz Drużyny Wody. Po to, by mieć pewność, że nikt niepożądany nie zakłóci spokoju bliskich.
    
Brak Postów
Szalona Rzeka - Lochy
W tym właśnie miejscu więzieni zostają pojmani przez psy z Drużyny Wody rywale. Więcej o porwaniach znajdziesz w regulaminie.
    
Brak Postów
Dorzecze Rzeki
Właśnie w tym miejscu organizowane są testy na rangi specjalne dla członków Drużyny Wody oraz egzaminy szczeniąt. Tutejsze tereny są podmokłe, obmywane przez wody rzeki, która czasem (najczęściej wiosną) wylewa.
    
Brak Postów
Drużyna Wiatru
Drużyna Natury
Drużyna Nocy
Wygnańcy
Klan Krwistych
Tereny Wolne
Typowo Psie Rozrywki
Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 737 wiadomości
Mamy 12 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się itezufoc

Statystyki
Na Forum jest 1 użytkownik :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 1 Gość  [ Samica Alpha Ognia ]  [ Samiec Alpha Ognia ]  [ Samica Betha Ognia ]  [ Samiec Betha Ognia ]  [ Samica Alpha Wody ]  [ Samiec Alpha Wody ]  [ Samica Betha Wody ]  [ Samiec Betha Wody ]  [ Administrator/Samica Alpha Wiatru ]  [ Samiec Alpha Wiatru ]  [ Samica Betha Wiatru ]  [ Samiec Betha Wiatru ]  [ Samica Alpha Natury ]  [ Samiec Alpha Natury ]  [ Samica Betha Natury ]  [ Samiec Betha Natury ]  [ Samica Alpha Nocy ]  [ Samiec Alpha Nocy ]  [ Samica Betha Nocy ]  [ Samiec Betha Nocy ]  [ Krwisty ]  [ Krwista ]  [ Słoneczny ]  [ Słoneczna ]  [ Gwieździsty ]  [ Gwieździsta ]  [ Wygnaniec ]  [ Dorosły ]  [ Nastolatek ]  [ Szczeniak ]  [ Książę ]  [ Księżniczka ]  [ Diablica ]  [ Diabeł ]  [ Demon ]  [ Demonica ]  [ Starszyzna ]  [ Doświadczony ]  [ Nieśmiertelny/Diabeł ]
Najwięcej użytkowników 19 było obecnych Nie 22:39, 27 Lis 2016
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Te dane pokazują użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut
Użytkownik:    Hasło:      Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Play Graphic Theme

Regulamin